Knygos ir žaislai rusų kalba

Lavinamosios knygos rusų kalba mažyliams ir priešmokyklinio amžiaus vaikams. Abėcėlė, lavinamieji testai, rašybos sąsiuviniai tokių žymių autorių kaip M. A. Žukova, T. А. Tkačenko, O. N. Zemcova, L. Danilova ir kt.. Muzikinės knygos ir žaislai su mėgstamiausiais herojais: Fiksiki, Malyshariki, Mi-mi-mishki, Paw Patrol ir kt.. Rusų ir užsienio klasika vaikams: A. S. Puškinas, N. N. Nosovas, K. Čukovskis, Broliai Grimai, H. K. Andersenas ir kt. Mėgstamiausios pasakos: Pagrandukas, Ropė, Vilkas ir septyni ožiukai, Raudonkepuraitė ir kitos.

Aktyvūs filtrai

Kategorijos

Komplektas iš 3 enciklopedijų minkštu viršeliu...

16,49 EUR
Комплект энциклопедий DEVAR состоит из 3х книг с уникальной технологией дополненной реальности. В дополненной реальности с помощью бесплатного приложения DEVAR можно оживить и рассмотреть в 4D древних динозавров и таинственные сокровища древних племен Майя, погрузиться в мир существ которые давно ушли с нашей планеты и увидеть богов, которым поклонялись...
Product added to wishlist
Product added to compare.

Mūsų parduotuvėjė naudojami slapukai patogesniai svetainės prezentacijai. Jeigu Jūs liksite svetainėje, tuo pačiu patvirtinate, kad su tuo sutinkate.