Lavinantys žaislai

Lavinamosios knygos ir edukaciniai žaislai mažyliams ir priešmokyklinio amžiaus vaikams. Muzikinės knygos, užduočių knygelės, lipdukai, lavinamosios priemonės. Aktualios mokymosi temos: gyvūnai, spalvos, figūros, pirmieji žodžiai, skaičiai ir kt.. Žymių rašytojų pasakos: Batuotas katinas, Auksinė žuvelė, Trys lokiai, Bembis, Bjaurusis ančiukas ir daugybė kitų. 

Aktyvūs filtrai

Pagal kalbą

Ergoterapinis medinis kubas su 12 skirtingų formų

11,90 EUR
Ergoterapinis medinis kubas su 12 skirtingų formų padeda vaikams lavinti smulkiąją motoriką, rankyčių ir akyčių koordinaciją, pažinti skirtingas spalvas ir formas. Kubo dangtis nusiima. Žaislas buvo suprojektuotas taip, kad nebūtų aštrių briaunų ar pavojingų elementų, todėl jis visiškai saugus jūsų vaikui. 
Kategorijos

Vaikiškas medinis konstruktorius Kėdė, 3in1

29,90 EUR
Vaikiškos dirbtuvės ir medinis konstruktorius dabar viename rinkinyje! Jūsų vaikas galės savarankiškai surinkti kėdę vaikų kambariui! Konstruktorius susideda iš 54 elementų, iš kurių taip pat galima surinkti lėktuvo, mašinėlės, garvežio, malūno modeliukus. Konstruktorius pagamintas iš lygios medienos, nudažytas saugiais dažais, nepraranda savo savybių...
Kategorijos

Medinis lavinamasis sunkvežimis

14,90 EUR
Puikus žaislas energingiems vaikams! Smagus žaidimas mažiesiems, kuris leis iškrauti jų perteklinę energiją ir suteiks daug džiaugsmo. Pagamintas iš medienos; Lavins smulkiąją motoriką; Rekomenduojama vaikams nuo 3 metų.
Kategorijos

Mediniai kalneliai su 4 mašinytėmis

14,90 EUR
Medinė trasa - kalneliai su kaskadiniais nuvažiavimais ir mašinėlėmis. Keturi takeliai kuriais leidžiasi mašinytės. Naturalus, ekologiškas žaislas pagamintas iš nekenksmingų medžiagų. Išmatavimai: 28x24.5x10 cm. Komplekte 4 mašinytės. 
 2
Nepakankamas likutis
Kategorijos

KONSTRUKTORIUS VAIKAMS IŠ ŠIAUDELIŲ. Architektūra

24,90 EUR
Kūrybingas konstravimo žaidimas, lengvas ir suprantamas.. Ugdo vaikų kūrybiškumą statant 3D konstrukcijas. Lankstūs šiaudeliai jungiasi specialiomis jungtimis. Rinkinyje yra 408 vnt. šiaudelių ir 1 naudotojo vadovas su pavyzdžiais.. Puikus lavinamasis konstruktorius iš šiaudelių, kuris lavina vaizduotę, kūrybiškumą. Žaidimas puikiai tinka 4-10 metų...
Product added to wishlist
Product added to compare.

Mūsų parduotuvėjė naudojami slapukai patogesniai svetainės prezentacijai. Jeigu Jūs liksite svetainėje, tuo pačiu patvirtinate, kad su tuo sutinkate.