Produkto aprašymas

"Dow Corning" SE9187L Elektroninių Klijai RTV Silikono Drėgmei atsparus Lakas Baltos spalvos Vandeniui Organinio Silikono 1Can

Savybės: Greitai-džiovinimo tipas, nesukeliančio

Taikymo sritis: dažnai naudojama sandarinimo elektroninė įranga ir modulio nustatymas, tuomet, skystų kristalų ekranas surinkimo modulis ir kt.

Savybės ir panaudojimas:

1. Pagerinti patikimumą jautrus grandinė ir komponentai ir pailgina eksploatavimo laiką.

2. Izoliavimo, smūgio absorbcija, atsparumas smūgiams, dulkėms, platus darbinės temperatūros ir drėgmės diapazonas (-50℃~+250℃).

3. Oro varža, cheminis atsparumas korozijai ir šilumos varža.

4. Naudoti lauko sąlygomis galima išvengti neigiamo poveikio, ultravioletinių spindulių, ozono, nuo drėgmės ir cheminių medžiagų.

5. Jis turi gerą išlyginimo veiklos rezultatų, turi geresnį išlyginimo poveikį metalų, stiklo, keramikos ir plastiko.

6. Naudojamos apsaugos ir išlyginimas lanksčių ir standžių grandinių plokštes ir įvairių grandinių.

Naudojimas: kruopščiai valymo ir džiovinimo darbo paviršius turi būti klijuojamos, uždėkite klijų ant produkto, atsižvelgiant į sumą, padėkite jį į orą, ir išgydyti paviršiaus 5-8 minučių kambario temperatūroje.Vengti kontakto su akimis statybos metu.Vengti aukštos temperatūros ir atviros liepsnos statybos vietos ir turi pakankamą vėdinimą.

Gaminio pakuotės: 100G 1KG 300G būgnais tris specifikacijas, 330ML paramos.

Nėra.Tikrinimo elementai, Techniniai reikalavimai

1 Išorinis Permatomas juodas ar baltas

2 Klampa, Pa.s 1100

3 Savitasis sunkis 1.0: 1.0

4 Kursas-laisvo laiko TFT min 8

5 Kietumo JISA 18A

6 Pailgėjimas plyštant Pailgėjimas% ≥130

7 Tempiamasis stipris (atsparumas tempimui) MPA ≥1.5

8 garso resistivityΩ.cm 3.00 E+15

9 Strenyth iš breakdowm įtampa kv/mm ≥23

10 Dielektrinė konstanta 100Hz 2.58

11 Dielektrinė konstanta 100KHz 2.5

12 Dielektrinė konstanta 1MHz 2.8

13 Šilumos laidumo Thermalconductivity W/mk 0.53

14 Vandens absorbcija 25℃, 100H 0.02%

Cheminis pavadinimas: Silikono mišinio, įvairių eksploatacinių savybių bandymai gali būti atliekami po 24 valandų.

Priemonės gaisro atveju: Naudokite gaisro gesinimo agentas užgesinti gaisrą; sudėtis gaisro gesinimo agentas gali būti: vanduo, milteliai, anglies dioksido ir kt.

Naudoti ir sandėliavimo priemonės: Vengti ugnies; vengti kontakto su oda, akimis ir drabužiais; nuplaukite vandeniu 10-20 minučių po atsitiktinio kontakto su akimis; kai jis laikosi ant odos, jį nuvalykite sausu audiniu ir pan.iš karto, ir naudoti muiluotu vandeniu Plauti; plauti rankas po naudojimo; laikyti atokiau nuo ugnies ir vėsioje, tamsioje vietoje.

Pagrindines fizines ir chemines savybes: netirpi; nedegūs; deginimas punkto didesnis nei 330℃.

Kenksmingumą profilis: ne ėsdinanti; šiek tiek dirgina akis; atitinka Europos 95/EB nekenksmingas standartus.

Transportas: Transporto ne kaip pavojingos prekųs.

Pastaba: Dėl Produkto Kainos Ir Konkrečių Sąlygų, Prašome Susisiekti su Mumis Prieš Perkant Kai parduodamas produktas, tai nėra priimtina grąžinti gaminį, dėl bet kokios priežasties, išskyrus kokybės problemas.Prašome neperka priedai bandymų tikslais.

Patarimai, kad padės

Brazilija pirkėjų, jei pasirinksite Express pristatymas, kaip FED DHL, UPS ir T.t.P nuomos suteikia compan y vardą ir CNPJ numeris arba CPF Numerį.Prašome patikrinti savo pranešimų dažnai , mes, gali turėti tam tikrų klausimų, reikia jūsų patvirtinimo prieš siunčiant.Prašome pateikti savo VARDĄ, pavardę, laivybos .Padaryti pasirinkimą, jei produktas buvo parametrus , arba pastaba tvarka.Čilė, Argentina pirkėjai, prašome nurodyti savo Mokesčių mokėtojo express, pristatymas kaip UPS.Į "Pristatymo Metu" pateiktas Maraboo.lt NĖRA teisinga, NE mūsų laikas garantuotas.Pašto adresas yra pigus, tačiau ne greitai, ypač, kai nuotolinio šalyse.Jei yra skubus, prašome tyrimą greičiau metodus.Jei laivas express, įsitikinkite, kad jums yra NE atokioje vietovėje , arba papildomas išlaidas reikalinga, ir, atkreipkite dėmesį, jog nuotolinio pleace pristatymas : mokami Logostics Kompanija !Sekimo numerį, yra prieinami kiekvienam paketui.Stebėti čia: www.17track.net/index_en.shtml .Standartiniai akumuliatoriai, skysčių ir kitų draudžiamų dalis paprastai yra pašalinama prieš išsiuntimą jei elementas yra tai , mes galime išsiųsti Specialūs Linija, kuri bus mokama papildomai dolerių Muitinės, Importo Muitai ir Mokesčiai, yra pirkėjo atsakomybė.Mes nesame atsakingi už muitinės vėlavimo ar visi muitai, tarifai, Pridėtinės Vertės Mokesčio (PVM) ar kitų rinkliavų, kurios gali būti patirtos dėl jūsų pirkti.Reikia žinoti savo muitų politika.

Patarimai apie Aftersale, Prašome Pateikti mums 5 žvaigždučių, jei jūs patenkinti mūsų produktus ir paslaugas!!!!!C ommunication visada yra daugiau naudingas nei ginčų.Openning ginčo padėti nieko, bet padidinti nesusipratimas!!!!Neigiamas grįžtamasis ryšys negali būti keičiami !Prašome susisiekti su mumis dėl geresnių metodų, kaip spręsti ginčus!

  • Sąsajos Tipas: NO
  • Prekės Pavadinimas: laez evaw
  • Kilmės: KN(Kilmės)


SKU: m922

Panašūs produktai

Nemokamas pristatymas

Pasaulyje pristatymas

Paramos 24/7

Viršus Paslauga

Moneyback

Grįžti Keistis

Dovanos

Premijos