Produkto aprašymas

Savybės:

* 1. Šešis rinkinius automobilių plovimo priemonės, padangų šepetys + išsamią šepetys + atotrūkis šepetys + koralų aksomo pirštinės + kampe šepetys + ruletė pjautuvas kablys.

* 2. Pilnas komplektas kūdikiams su apelsinų (pagrindinė spalva įrankis), kaip pagrindinė spalva, daugiau tekstūros ir asmenybės.

* 3. Šereliai yra pagaminti iš dviejų plastiko šereliai su skirtingų storių ir spalvų, kurios gali būti sulenkta, kad atitiktų formos padangų.Tai yra šepetys sukurtas dviračių padangos.

Specifikacija:

Pavadinimas: Šešių gabalas automobilių plovimo priemonės

Komplektas: 6 vienetų

Yra: padangų teptuku, visapusiškas teptuku; kampe teptuku; padangų pjautuvas kablys; atotrūkis teptuku; koralų aksomo pirštinės

Išsamios naudojimo instrukcijos:

1. Pirmas atidarykite dangtelį, supilkite dyzelinas ar benzinas, įdėti į grandinę, uždenkite dangčiu, ir tada pasukti grandinės, kol grandinės yra švarus;

2. Iškelties dyzelinas, įpilkite šiek tiek ploviklio į vandenį, nuplaukite grandinę, ir vėl švarus grandinės su sausa šluoste.Šiuo metu, grandinės yra kaip švarus kaip karoliai;

3. Pirmyn, nereikia pamiršti svarbiausių žingsnių.Įsitikinkite, kad alyvos grandinės.Kitaip, grandinės bus rūdžių kartą per kelias dienas!

Sąrašai:

Padangų teptukas * 1

Išsamią teptukas * 1

Kampe teptukas * 1; Padangų pjautuvas kabliuko * 1

Atotrūkis teptukas * 1

Koralų vilnos pirštinės * 1

Pastabos:

1.Nekilnojamojo spalvos elementą, gali būti šiek tiek skiriasi nuo nuotraukos, rodomi svetainėje sukelia daugelis veiksnių, pavyzdžiui, ryškumas jūsų monitoriaus ir šviesos ryškumą.

2.Prašome leisti šiek tiek rankinis matavimo nuokrypis duomenų.

  • Pavadinimas: Šešių gabalas automobilių plovimo priemonės
  • Nustatyti: 6 Vienetų
  • Yra: padangų šepetys/išsamus teptuku/ kampas šepetys/ padangų pjautuvas kablys


SKU: m82

Panašūs produktai

Nemokamas pristatymas

Pasaulyje pristatymas

Paramos 24/7

Viršus Paslauga

Moneyback

Grįžti Keistis

Dovanos

Premijos